Надра Банк
українська русский
Главная страница > Пресс-центр > Контакты

Контакты

Управление коммуникаций и связей с общественностью:

04053, Украина, г. Киев, ул. Артема, 15
e-mail: pr@nadrabank.kiev.ua
 

Шановні клієнти «ПАТ «КБ «НАДРА»!

Запит на публічну інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що перебуває у його володінні.

Звертаємо увагу на основні вимоги щодо надання запиту на публічну інформацію.

ЗАПИТ на інформацію, що подається юридичними особами та об'єднаннями громадян без статусу юридичної особи, фізичними особами:

  1. Усі поля у формі запиту підлягають заповненню, за винятком полів, де зазначаються дані про спосіб надання відповіді на запит. У цих полях має бути зазначено щонайменше один спосіб надання відповіді на запит.
  2. Електронний запит на інформацію не повинен уміщувати вкладених файлів.
  3. У запиті, який подається від імені юридичної особи або об'єднання громадян без статусу юридичної особи, фізичної особи, зазначаються відомості про наявність у особи повноважень запитувати інформацію від імені юридичної особи або об'єднання громадян без статусу юридичної особи. До такого запиту має бути додано документ, що підтверджує такі повноваження (довіреність, доручення тощо)
  4. У разі якщо в запиті порушується питання надання інформації про іншу особу, до нього має бути додано документ, що підтверджує наявність повноважень на одержання такої інформації (довіреність, доручення, рішення суду тощо).

Запити на публічну інформацію ви можете надіслати на юридичну адресу: м. Київ, вул. Артема, 15, 04053 або на e-mail  public.info@nadrabank.ua

 

ЗАПИТ на інформацію від фізичної особи

ЗАПИТ на інформацію від юридичної особи

Тарифи ПАТ КБ «НАДРА» за надання інформаційних послуг для фізичних осіб

Версия для печати сохранить в формате PDF
Отделения и банкоматы
Карта сайта © 1997 - 2013 Надра Банк
Designed and Programmed by WebStyle Consulting
закрыть окно